5 VJET CONCORD CENTER

Concord Center

5 Vjet Concord CenterEjani të festojmë sëbashku me një larmishmëri ofertash dhe aktivitetesh!

27.11.2018
Artcraft & Lojra popullore
  • Të realiojme flamurin shqipëtar dhe numrin 5
  •  Lojra popullore: kape shamin, macja kapi miun, mos u nxeh, 9-tsh etj.

28.11.2018
Kërkimi i thesarit
Gjetja e thesarit ju çon drejt një Dhurate

29.11.2018
Festa e Flamurit
  • Kërcime të animuara
  • Bojra në fytyrë
  • Lojra të ndryshme
  • Tullumbace me forma
  • Makineria e flluskave
  • Loja e parashutës

-70% ulje në çdo dyqan!

ADRESA
Rr. “5 Maji”, Qendra Concord Center,
pranë tregut të madh industrial
Email: Kjo adresë emaili po mbrohet nga spambotet. Të duhet aktivizimi i JavaScript për me e pa.
Tel: +355 69 6085169
www.concordcenter.al

Copyright © 2016-2020 Concord Center. Te gjitha te drejtat e rezervuara.

Get to know Us

Rruga 5 Maji, Tirane 1000

+355 69 60 85 169

info@concordcenter.al